6010*

צרו איתנו קשר

מעניין

לחיות פה

רשת מגדלי הים התיכון רשת פרטית, מובילה וחדשנית ביותר בתחום הדיור המוגן בישראל מזה 30 שנה. תפיסת תרבות ופנאי ייחודית ומעניינת מאפיינת את כל בתי הרשת ובכל תחומי החיים, לצד צוות מקצועי ומיומן שבחלוף הזמן, תראו בו כמשפחה לכל דבר.

התקשרו עכשיו
0737585767
לתיאום פגישה השאירו פרטים עכשיו
בואו לחיות את כל מה שמעניין פה
העולם הדיגיטאלי

המהפכה הדיגיטלית כאן. היא חזקה מאיתנו ולא ניתן להתעלם ממנה. נהפוך הוא, כדאי להשתלב בה, לא לחשוש וללמוד כיצד אפשר להיעזר בה ולקבל עוד ועוד עושר תרבותי ולמלא בעניין את חיינו. כצרכני תרבות, התחום הדיגיטלי יכול לפתוח לנו עוד אין ספור אפשרויות, להקל על חיי היום יום ולהפוך אותם למעניינים, מגוונים ונוחים יותר.

אירועי תרבות

עולמות תרבות היוצרים מרקם עשיר המשלב בין תרבות קלאסית לבין זו העכשווית והמודרנית בעשרות מופעים ופעילויות, הן במתחם המגורים והן מחוצה לו.

סדנאות וחוגים

אמנות ויצירה בכל תחומי חיינו - ציור, כתיבה, פיסול, בישול, מחזור, תכשיטנות ועוד אין סוף תחומים. כל אלו, מפתחים את הדמיון, משמרים יכולות מוטוריות, מעשירים את ארגז הכלים של הדיירים ותורמים לאיכות החיים ולעניין מתמשך. ואכן, ההנאה מובטחת!

קשר משפחתי

אנו במגדלי הים התיכון רואים לא רק בדייר אלא בכל בני משפחתו המורחבת קהילה אחת גדולה ומקפידים על בניית תוכנית תרבותית מגוונת גם עבורם. יציאות משותפות לבילויים בחופשות, פעילות משפחתית בשבתות וחגים הם רק קצה קצהו של העושר התרבותי המחכה לבני משפחותיכם בבתי הרשת.

שעת כושר - נפש בריאה בגוף בריא

שמירה על אורח חיים בריא ,תזונה מאוזנת ופעילות גופנית תורמת לבריאות הגוף ולרווחת הנפש. שפע הפעילות הגופנית לצד מתקנים משוכללים ומדריכים מנוסים הופכים את שעת הכושר לשעה של חוויה .

התעמלות במים, אמונים במועדון הכושר , חוגי התעמלות, סדנאות יוגה ופלדנקרייז הם רק חלק קטן מתוך העושר הספורטיבי שמחכה לכם במתחם הבריאות והכושר.מדריכי הכושר המנוסים לצד תזונאית מיומנת יבנו עבורכם תכנית בהתאמה אישית וילוו אתכם לאורך כל הדרך.

קמפוס

מסגרת לימודים חוץ אקדמאית המשלבת סדרת הרצאות להרחבת הידע בהנחיית מרצים ידועים במגוון תחומי דעת מרתקים

מעניין לחיות פה